Celulózová izolace pro novostavby i starší domy

Chcete před svými sousedy zazářit s dlouhotrvající izolací, která má vynikající tepelné a mechanické vlastnosti a je navíc i velmi odolná? Máte zájem o ekologicky a zdravotně nezávadnou izolaci, na které ani po letech nepoznáte sebemenší změny? V tom případě je pro vás správnou volbou celulózová izolace, která se aplikuje speciálním postupem, respektive foukáním a působí jako skvělá tepelná i zvuková izolace po mnohou let. S touto izolací zaizolujete jak novostavby tak s ní neurazíte ani při rekonstrukci starší zástavby. Rovněž s ní můžete zaizolovat i velmi nepřístupné dutiny a zateplit si tak celý dům včetně fasády. Minimalizujte proto své tepelné ztráty na minimum a ušetřete izolací vašeho objektu i několik tisíc korun.


Zateplíte kompletně celý dům i s fasádou

Technologie foukané izolace je v očích veřejnosti velmi známá. Tato technologie totiž dokáže adekvátně zateplit naprosto celý dům. Minimalizujete tak především finanční ztráty, které jsou ve všech případech způsobeny především špatnou izolací daného objektu. Díky tomu je tak celulózová izolace vhodným pomocníkem při rekonstrukci starších objektů i při stavbě novostaveb. O dokonalé ochraně na všech místech vašeho objektu, tak již není třeba dále hovořit. Izolace je navíc velmi příjemná na dotek a co více i zdravotně a ekologicky nezávadná.


Předčasná výměna izolace vám nehrozí

Nebojte se v žádném případě toho, že budete svou izolaci muset ve velmi krátké době vyměňovat za novou. Její životnost je totiž opravdu úctyhodná. Její přednosti rovněž také budete opěvovat po celý rok a to především proto, že tato izolace v létě zabraňuje přehřátí stavby a v zimě se naopak stavba cítí jako v peřince. Je rovněž i velmi odolná vůči hmyzu, plísním a hlodavcům všeho druhu. Ani po letech tak rozhodně nepoznáte sebemenší poškození, které by bylo zjevné na vaší foukané izolaci.