Foukaná celulózová izolace je tepelná a zvuková izolace Climatizer Plus, která má velmi široké využití. Uplatní se jak při izolaci novostaveb, tak i při rekonstrukci starších budov. Vhodnou aplikací této foukané izolace lze díky jejím vlastnostem omezit nedostatky jako například tepelné mosty nebo málo zaizolované prostory.

Použitím foukané celulózové izolace lze zaizolovat i nepřístupné dutiny a odstranit tak i kondenzaci vodních par na stropních konstrukcích. Použitím odpovídající technologie postupu lze kompletně zateplit celý dům i s fasádou. Minimalizují se tak tepelné a tím pádem i finanční ztráty způsobené nedostatečnou izolací objektů.

 

Celulózová izolace pro každou stavbu

Celulózová izolace je skvělým řešením pro každého, kdo staví nový dům nebo rekonstruuje starší stavbu. Aplikuje se speciálním způsobem – takzvaným foukáním (a proto se označuje jako izolace foukaná). To se provádí s pomocí speciálního stroje. Izolace na bázi celulózy zaručuje dokonalou ochranu na všech místech. Celulozová izolace je ekologická, zdravotně nezávadná a také příjemná na dotek.

 

Vsaďte na trvanlivou, zdravotně nezávadnou a ekologickou izolaci

Celulózová izolace má velmi dlouhou životnost, takže se nemusíte obávat její předčasné výměny. Rovněž má vynikající mechanické a tepelné vlastnosti. Její přednosti oceníte opravdu po celý rok, protože v zimních měsících chrání před chladem a během léta zase zabraňuje přehřívání domu. Foukaná celulózová izolace od nás je skvělou volbou pro každého. Vyznačuje se i vysokou odolností proti plísním, hmyzu či hlodavcům. Ani po letech tedy nehrozí její poškození.

Kontaktujte nás pro konzultaci zdarma. Poradíme vám, jak objekt co nejlépe zaizolovat.

Kontaktní údaje

Zbyněk Trunečka
Lidická 1033/6, 789 01 Zábřeh
IČ: 74883321

Provozní doba
Pondělí – Pátek: 9:00 – 18:00

Kontaktní formulář

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.