Na foukané minerální izolace používáme materiál Climastone, což je izolační materiál, který je vyroben z minerální vlny. Výrobce je CIUR a.s. Aplikace probíhá obdobným způsobem jako Climatizer Plus, to je foukáním do dutin nebo do volného prostoru. Climastone nelze použít pro mokré stříkání na izolované povrchy.

Granulát se vyrábí z minerální vlny metodou rozvláknění taveniny ze směsi hornin a dalších přísad, které obsahují různé příměsi. Takto získaná minerální vlákna se dále zpracují do granulátu, jehož vlákna jsou hydrofobizována po celém povrchu.

Tato minerální izolace – tepelný izolant je ideální polotovar pro foukané izolace, které je následně nutné ještě ochránit odpovídajícím způsobem proti povětrnostním vlivům počasí.

 

Foukaná minerální izolace pro zateplení novostavby i staršího domu

Foukaná minerální izolace je vhodná v kombinaci s téměř každou fasádou. Pokud se pro ni rozhodnete, můžete ji využít na vnější i vnitřní konstrukce stavby (hodí se na zateplení stropu i podlahy, celého podkroví, střechy, stěn, příček i podhledů). Minerální izolaci vždy aplikujeme za sucha – speciálním strojem a takzvaným foukáním, díky kterému snadno pronikne i do nejmenších dutin. Minerální izolaci tak využijete například i na spáry a jiná velmi obtížně dostupná místa.

 

Snadná a rychlá aplikace

Výhodou této foukané minerální izolace je také skutečnost, že při její aplikaci nevzniká žádný odpad. S izolací se rychle pracuje, takže se vám stavební práce zbytečně neprodraží. Minerální vlákno je stabilní při teplotě i kolem 600 °C, nemusíte se tedy obávat, že by minerální izolace po čase změnila své vlastnosti. Unikátně izoluje jak tepelně, tak i akusticky.

Jestliže chcete foukanou minerální izolaci vyzkoušet, určitě nás kontaktujte. Napište si pro konzultaci zdarma a my vám rádi poradíme, jakou izolaci si vybrat.

Kontaktní údaje

Zbyněk Trunečka
Lidická 1033/6, 789 01 Zábřeh
IČ: 74883321

Provozní doba
Pondělí – Pátek: 9:00 – 18:00

Kontaktní formulář

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.