Izolace střechy, která se vyplatí

Patříte mezi majitele novostaveb či starších domů a řešíte momentálně tepelnou a zvukovou izolaci vašeho domu, střechy nevyjímaje? Chcete být dostatečně chráněni před tuhou zimou a cítit se ve svém domě komfortně? Izolace střechy se hodí jak pro šikmé, tak i ploché typy střech. Opomenout bychom neměli ani na dutiny a všemožné zděné příčky. Vězte, že izolace střechy, kterou má na svědomí systém foukané izolace, se rozhodně vyplatí. Ušetřené finance za tepelné náklady se pohybují v řádech tisíců. Foukané izolace jsou navíc žáruvzdorné a za každých okolností se jejich realizace odvíjí od tužeb konkrétního zákazníka.


Izolace střechy oceníte v létě i v zimě!

Pokud máte dojem, že izolace střechy se vyplatí pouze v zimních měsících, jste na omylu. Správně zaizolovaná domácnost má své opodstatnění i v letních parných dnech, kdy foukaná izolace do domu nevpustí ani špetku zbytečného tepla z venkovních prostor. Díky tomu se tak i v letních měsících budete ve svém domě cítit více než skvěle. Tento fakt oceníte zejména v případě, kdy se izolace střechy bude provádět na půdních prostorách, které bývají podstatně hůře klimatizované zejména v parných prázdninových dnech. Foukaná izolace navíc minimalizuje venkovní hluk, tudíž vás den co den nebudou trápit projíždějící auta či tramvaje. O to větší důvod pro izolaci střechy či rovnou celého domu.


Žádné stavební úpravy = žádný odpad!

Systém foukané izolace si zamilujete zejména z toho důvodu, že při aplikaci foukané izolace nejsou potřeba žádné větší stavební úpravy. Tudíž to znamená jediné, žádný odpad ani sutiny. Foukaná izolace je navíc žáruvzdorná a velmi odolná vůči stárnutí. Hlodavci, škůdci či plísně před foukanou izolací nemají sebemenší šanci. Foukanou izolací navíc můžete zaizolovat jak novostavbu, tak i starší rodinný dům či dokonce dřevostavbu. Hojně je využívána i při zateplování panelových domů či starších činžovních domů.