Zateplování budov, domů, půdy a střech je téma, které rezonuje společností bez ohledu na aktuální roční období a počasí. Majitelé činžovních domů, rodinných domků i administrativních budov mohou k zateplování domů, zateplování střech i zateplení fasády přistoupit v okamžiku, kdy je původní fasáda ve skutečně havarijním stavu, případně se chystají na rekonstrukci celého objektu. 

Zajímá-li vás cena zateplení domu, nebo cena zateplení střechy, nemusíte se obávat přemrštěných částek.

 

Ceny izolací se odvíjejí podle objemu práce i spotřeby daného materiálu

Díky tomu, že zateplování domů a zateplení střechy probíhá rychlou a efektivní metodou foukání izolace, cena zateplení domu se projeví pro majitele velice příznivě. 

Protože na foukání izolace používáme nejmodernější technologie, jež mají dlouhou životnost, a ještě se nanášejí poměrně rychle, cena za m2 zateplení fasády je velice příjemná. 

Stropní a vodorovné konstrukce se izolují volným vodorovným foukáním od 900 korun za metr krychlový, totožnou částku zaplatíte za vyplnění krovů a šikmých konstrukcí objemovým plněním do uzavřené dutiny. 

Stejným způsobem se izolují stěny a svislé konstrukce, a to za stejnou cenu – 900 Kč/m3.

 

Nechte si nacenit předběžné práce i použitý izolační materiál

Cena zateplení se může lišit podle způsobu realizované izolace, spotřeby užitého materiálu a náročnosti konkrétních činností. Není nic jednoduššího než zkontaktovat nás – specialisty na foukané izolace. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a i nacenění prací, materiálu a rozvržení časové náročnosti provádíme zájemcům “na míru”. 

Pokaždé se dá nalézt optimální řešení zateplení konkrétní budovy s ohledem na finanční krytí zájemce o izolaci i na případné napjaté časové možnosti. 

Kontaktní údaje

Zbyněk Trunečka
Lidická 1033/6, 789 01 Zábřeh
IČ: 74883321

Provozní doba
Pondělí – Pátek: 9:00 – 18:00

Kontaktní formulář

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.