Zaměřujeme se na zateplení pomocí foukané tepelné izolace, které můžete využít v kombinaci s jakoukoliv stavbou či rovnou na zateplení fasády. Specializujeme se na venkovní zateplení a zateplování objektů nebo zateplení půdy foukáním celulózové či minerální izolace s vynikajícími vlastnostmi. Proč se vyplatí investovat do tohoto unikátního řešení od nás? A kde všude nacházejí naše izolace uplatnění?

 

Kvalitní tepelná izolace sníží vaše náklady na energie

Energetická úspornost je poslední dobou často skloňovaným termínem. Každý se snaží, aby jeho bydlení bylo co nejlevnější. Právě izolace vám pomůže v tomto ohledu ušetřit velké peníze. Nemusíte pak zbytečně hodně topit, protože teplo vám z domu jen tak neunikne.

Foukaná tepelná izolace ale funguje nejen během zimních měsíců. Určitě víte, že místnosti orientované na jih se během horkých letních dnů snadno přehřejí, a pokud je venku velké teplo, jdou jen velmi těžko vyvětrat. I zde pomáhá kvalitní tepelná izolace, protože stejně jako brání vniku chladu, tak zabraňuje i horku.

 

Foukaná tepelná izolace má samé výhody

Další předností foukané tepelné izolace je, že se pohodlně nanáší i do těch nejmenších míst. Foukání izolačního materiálů je velmi jednoduché a lze tuto metodu použít téměř na jakékoliv povrchy, které je nutné izolovat. V praxi se tak foukané izolace používají na ošetření stropů, podlah nebo i příček.

V naší firmě se specializujeme na veškeré budovy a další objekty, které nemusí být určené výhradně k bydlení. Řešíme tedy rodinné domy, bytové domy nebo i komerční a další nebytové prostory. Nabízíme kvalitní služby pro novostavby a starší rekonstruované stavby.

Na našich webových stránkách naleznete podrobné informace o celulózové izolaci Climatizer Plus i o minerální izolaci Climastone, se kterými pracujeme. Oba materiály mají vynikající tepelné izolační vlastnosti a dobře odolávají vlivům počasí nebo i mechanickému poškození.

Kontaktní údaje

Zbyněk Trunečka
Lidická 1033/6, 789 01 Zábřeh
IČ: 74883321

Provozní doba
Pondělí – Pátek: 9:00 – 18:00

Kontaktní formulář

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.