Zateplení půdy vyřešilo naše náklady spojené s vytápěním

Již několik let se v naší domácnosti oddalovalo zateplení půdy, které pro nás představovalo především časovou a finanční náročnost. Poté, co se ovšem náš syn rozhodl, že již nechce bydlet v pokoji svého bratra a líbí se mu spíše pokoj podkrovní, přistoupili jsme na to, že celé podkroví zateplíme a zabijeme tak tím pádem dvě mouchy jednou ranou. Jelikož a protože naším hlavním nepřítelem v domácnosti byla i velmi náročná finanční nákladnost spojená s vytápěním, jelikož právě v půdních prostorách docházelo k obrovským tepelným únikům. Nyní již tak má náš syn své vysněné místo na půdě a my šetříme za energie, které nám pohltilo vytápění domu.


Zateplení půdy pomocí foukané tepelné izolace je k nezaplacení

Pro zateplení půdy jsme využili foukané tepelné izolace, kterou si nemůžeme vynachválit. Foukáním celulózové nebo minerální izolace, která má absolutně vynikající vlastnosti jsme vyřešili takřka všechny naše problémy. Investice totiž nebyla tak nákladná, jak jsme si s mužem představovali, po aplikaci izolace nebyl doma absolutně žádný odpad, který by po klasických pracích zbyl a navíc izolace odolává i mechanickému poškození a dostala se i do těch nejvíce zapadlých koutů na půdě, kam by bylo jen velmi obtížné jakoukoliv izolaci nanést. Díky vynikajícím tepelným a izolačním vlastnostem, tak nyní můžeme v klidu a pohodě žít v našem malebně zatepleném domku.


Náklady za energie jsou o poznání menší

Náklady za energie, které tížili naši peněženku, jsou o poznání menší a my tak můžeme z ušetřených peněz investovat do věcí, které jsme si doposud museli odepírat. Nyní se tak pouštíme do dalšího zateplení, tentokrát našeho malého obchodu poblíž centra, který s mužem vlastníme a ve kterém rovněž chceme ušetřit pár korun za energie. Po zkušenostech se zateplením půdy a foukanou izolací, se již nebojíme toho, že by nás výsledek nemile překvapil, ba naopak.