Cena zateplení se vám díky úsporám za energie brzy vrátí

Přejete si ušetřit náklady na vytápění vašeho domova? Zdá se vám, že každým rokem neúměrně stoupají ceny za energie? Pomocí foukané izolace zajistíte vašemu domovu nezbytnou izolaci a velmi brzy zjistíte, že cena zateplení se vám po několika topných sezónách vrátí.


Zateplení domova

Zateplení je nezbytné pro každé obydlí. Životní komfort se díky zateplení mnohonásobně zvýší, a to jen díky faktu, že již konečně z domu nebude unikat potřebné teplo, teplo domova. Technologie foukané tepelné izolace je vhodná pro každou stavbu – používá se při rekonstrukci bydlení i při realizaci novostaveb. Nejvhodnější je pak pro pasivní nízkoenergetické novostavby. Aplikace izolace je rychlá a nevyžaduje žádné stavební úpravy. Je také odolná vůči žáru, hlodavcům či plísním.


Finanční návratnost

Při izolaci staveb pomocí foukané tepelné izolace dochází k dokonalému zaizolování prostor, a tudíž již nebude docházet k tepelným ztrátám – díky tomu ušetříte desítky procent z nákladů na vytápění, a to každou topnou sezónu – cena zateplení se vám v dnešní době zvyšování energií brzy vrátí. V létě navíc oceníte fakt, že díky izolaci nebude do domu pronikat zbytečně mnoho tepla. Při použití foukané izolace také dochází k minimalizaci hlučnosti z okolí.


Naše zkušenosti

Díky mnohaletým zkušenostem s foukanou tepelnou izolací jsme schopni zajistit špičkové materiály, rychlé a kvalitní provedení. Při aplikaci navíc nevzniká žádný odpad. Vlastníme certifikáty, které zaručují vysokou kvalitu použité izolace – jedná se konkrétně o technické, požární, akustické a hygienické certifikace. Běžně provádíme jak suchou, tak mokrou technologii izolace. Vždy vycházíme z individuálních požadavků každého klienta.

Foukaná minerální izolace – to je teplo v zimě a příjemný chlad v létě.