Foukané izolace – budoucnost komfortního bydlení

Toužíte se doma cítit opravdu komfortně a ještě přitom chcete šetřit peníze za energie? Máte v plánu stavbu rodinného domu či uvažujete o rekonstrukci vašeho stávajícího bydlení? V obou případech vám jistě přijde vhod velmi nenáročná forma zaizolování vašeho domu a to ve formě foukané izolace.  Vězte, že svého rozhodnutí pro tuto izolaci nikdy nebudete litovat. Tento krok vám každý měsíc ušetří nespočet finančních prostředků, které budete moci investovat do příjemnějších věcí či aktivit. Foukaná izolace je velmi vhodná zejména pro novostavby a to především v nízkoenergetickém či pasivním standardu. Svůj účel ovšem na výbornou splní i u starších objektů, které mohou spadat pod zděné stavby či dřevostavby.


Foukané izolace vás chrání před chladem i hlukem

Tajemství foukané izolace tkví v tom, že vás udrží v příjemném klimatu za jakéhokoliv počasí. V zimě vás dokonale zahřeje a v létě do vaší domácnosti zase nevpustí zbytečně mnoho venkovního tepla. A co více, ochrání vás i před nepříjemným venkovním hlukem, což ocení nejen obyvatelé velkých měst, nýbrž i ti, kteří mají své obydlí v blízkosti železničního přejezdu či dálnice. Díky foukané izolace se totiž okolní hluk minimalizuje na přijatelný šum.


Jaké jsou výhody foukané izolace?

Jak tepelná, tak i zvuková izolace se provádí za pomoci celulózové izolace Climatizer Plus či izolace na bázi skelných vláken Climaglass. Aplikace samotné izolace je velmi rychlá a většinou nevyžaduje žádné dodatečné stavební úpravy a dokonce při ní nevzniká žádný nežádoucí odpad, tudíž zákazník platí opravdu pouze použitou izolaci. Škůdci, hlodavci ba ani hniloba a plíseň před foukanou izolací nemají sebemenší šanci. Další nespornou výhodou je i fakt, že jí lze použít i ve velmi obtížně dostupných prostorách. Izolaci vždy provádíme na míru a to přesně podle kritérií daného zákazníka. Provádíme i aplikaci foukané izolace na panelové či činžovní domy.